6. Автомобіль починає рух зі стану спокою і наприкінці п'ятої секунди досягає швидкості 36

км/год. Визначте прискорення руху автомобіля. Якою буде швидкістьавтомобіля через 2 с після початку руху? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Букреева Яна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 0

t = 5 c

V = 36 км/ч = 10 м/с

________________

a - ?

V(2) - ?

Ускорение:

a = (V-V₀) / t = (10-0)/5 = 2 м/с²

V(t) = V₀ + a·t

V(2) = 0 + 2·2 = 4 м/с