Ділянка кола складається з двох резисторів 100 і 300 Ом, які ввімкнені послідовно. Яка напруга

прикладена до ділянки кола якщо через перший резистор протікає струм 24 мА

Ответы на вопрос

Отвечает Спектор Сергей.

Ответ:

Tок I одинаковый по всем резисторам, тогда

U1=I*R1= 0.024*100=2.4 B, U2=I*R2=0.024*300= 7.2 B, U=U1+U2= 9.6 B