маса тіла 8 кг, коофіцієнтів тертя ковзання між тілом і поверхню дорівнює 0,4 Яку силу треба

прикласти до тіла для рівномірного руху горизонтальною поверхнею? Хто розвяже даю 15 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Иван.

УВАГА!!!!!!!!!

∫- це буде в мене мю, ви знаєте як пишеться мю, якщо ні то пошукайте в книжці(В мене нема мю на клавіатурі цього сайта і на своїй)

Ответ:Дано:

m=8 кг

∫=0,4

Fтер-?

Объяснение:P=mg=8кг*10Н/кг=80Н

P=N

Fтер=∫*N=0,4*80=32Н

Ось і розв'язок.