Дівчинка масою 43 кг стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 1,3 м, ширина дорівнює 9 см.

Обчисліть тиск дівчинки на сніг?(Прийняти g≈10 Н/кг).(Округлити до цілого значення).

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Пётр.

Ответ:

Площадь (двух ног) S=1.3*0.09*2=0.234 м²

давление p=F/S= 43*10/0.234= 1838 Па