Який струм тече через вольтметр , якщо його опір 12 кОм і він показує напругу 120В


Ответы на вопрос

Отвечает Еждик Галя.

Ответ:

10 мА

Объяснение:

I=U/R = 120 / 12000 = 0.01 A = 10 мА