Визначте шлях і переміщення мяча, який прокотився 3 м під прямим кутом відбився від ноги захисника

і через 4 м залетів у ворота . А) 3м, 7м ; Б) 7м, 5м ; В) 5м, 3м ; Г) 5м, 5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

Б

Объяснение:

S = 3 + 4 = 7m - шлях

\vec{S} = \sqrt{3^2 + 4^2} = 5m - переміщення