Визначити питомий опір провідника якщо напруга на його кінцях дорівнює 9,6В,сила струму в ньому 2А.

Довжина провідника 4м площа 0,5мм2. Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Николаис Савелий.

Ответ:

0.6 Ом * мм^2 / м

Объяснение:

R=U/I

R=p*L/S

U/I = p*L/S

p=U*S / (I*L) = 9.6*0.5 / (2*4) = 0.6 Ом * мм^2 / м