Сила тяжіння, що діє на дівчинку, дорівнює 500.H Чому дорівнює її маса​


Ответы на вопрос

Отвечает Пентегов Сергей.

Дано:

Fтяж = 500H

Найти:

m - ?

Решение:

F=m*g => m=F/g

m= 500H / 10H/м = 50 кг

Ответ: m= 50 кг.

(   /  - это дробь)