{8 кл 17 б}В освітлювальній мережі будинку використали 100 м мідного дроту, опір якого 850 мОм. Яка

площа поперечного перерізу цього дроту? [ВАША ВІДПОВІДЬ ПОВИННА СКЛАДАТИ •ДАНО •РОЗВ'ЯЗОК •ВІДПОВІДЬ]

Ответы на вопрос

Отвечает Силкина Александра.

Объяснение:

l=100m

R=850mOm=0,85 Om

p=0,017

S=?

R=pl/S

S=pl/R=0,017×100/0,85=20мм²