У скільки разів і як зміниться опір провідника, якщо його довжину збільшити у 5 разів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Поля.

Ответ:

На 0.2 раза

Объяснение:

l2=5l1

R1/R2?

R1/R2=pl1/S×S/pl2=l1/5l1=1/5=0,2