Тіло із алюмінію масою 300 г повністю занурене в гас. Визначте вагу цього тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Бекейкин Сергей.

Ответ:

3 Н

Объяснение:

300г = 0,3 кг

Формула ваги:

P=m(g±a)

a=0 (бо тіло не рухається з прискоренням ні вгору ні вниз)

P=0,3*10=3 Н