сумка на коліщатках масою 10 кг рухається з прискоренням 0,4м/с² під дією деякої сили. Якої маси

вантаж потрібно покласти в сумку , щоб під дією тієї ж сили прискорення сумки стало 0,1м/с². Тертя не враховуввти.

Ответы на вопрос

Отвечает Лопатин Даниил.

F = m×a = 10×0,4 = 4H

m = F/a = 4/0,1 = 40 кг - маса сумки з вантажем

m = 40-10 = 30 кг маса вантажа