За 1,2 хвилин через мікрохвильову піч проходить електричний заряд 378 Кл. Яка силу струму в ланцюзі?


Ответы на вопрос

Отвечает Касимбекова Вика.

I=q/t

I=378/72=5,25 (Кл)