Глибина океану досягає 11км.Визначити тиск води на цій глибині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Малючкова Лена.

Ответ:Дано: h=11км=11000м

g=10м/с2 q=1030кг/м3(густина морської води)

Знайти: p-?

Розв'язання: p=qgh

p=1030×10×11000=113300000Па=113300кПа

Объяснение: