Срочно!!! За 30с через поперечний переріз нитки розжарення електричної лампи проходить електричний

заряд, що дорівнює 5,4 Кл. Яка сила струму в лампі?

Ответы на вопрос

Отвечает Резникова Анна.

I=q/t

I=5,4/30=0,18 (A)