За 0.5 хв через поперечний переріз нитки розжарення електричної лампи приходить електричний заряд,

що дорівнює 5,4 Кл. Яка сила струму в лампі?

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатів Юля.
Сила струму I=Q/t=5,4/30=0,18 А