Ділянка кола складається з двох провідників опори яких становить 3 Ом і 6 Ом з'єднаних паралельно .

Знайти загальний опір ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Окунева Мария.

Ответ:

2

Объяснение:

1/R = 1/3+1/6 = 2/6+1/6=3/6=1/2=> R=2