На скількох палях радіусом 7 см можна розмістити платформу масою 400 т, якщо допустима напруга на

стиск становить 14 МПа?

Ответы на вопрос

Отвечает Мари Мари.

Ответ:

Объяснение:

Дано d=0,07 м    m=400*10^3 кг   σ=14^6 Па

F1=σ*S1=σ*π*d^2/4=14^6*3,14*49*10^-4/4=215404 Н

N=m*g/F1=400*10^3*10/215404=186

N=186 паль