У залізничної платформи загальна площа контакту колеса з рейками дорівнює 20 см2 . На неї

завантажили автомобілі масою 3,7 т . На скільки збільшився тиск платформи на колію? Прийняти g = 9,8 Н/кг. Відповідь: тиск платформи на рейки збільшилася на ____ МПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Коркин Данил.

Ответ:

18.13 МПа

Объяснение:

P = \frac{F}{S}

F = mg

m = 3.7 × 10^{3} (кг)

g = 9,8 Н/кг

S = 20 cm^{2} = 0.002 m^{2}

↓↓↓↓↓↓↓

P = \frac{3.7*10^{3}*9,8 }{0.002} = 18130000 Па = 18.13 МПа