Сила струму в електролампі прожектора 2А. Наскільки велика напруга, підведена до прожектора, якщо

він споживає 45,6кДж енергії за 1 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитро.

A=IUt

U=A/It

U=45,6*10^3/2*60=0,38*10^3 (B)