Сила струму в елетролампі прожектора 2 А. На скільки велика напруга підведена до прожектора якщо

він споживає 46.6 ОкДж за 1 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Александра.

Ответ:

Объяснение:

Работа А = 46,6 кДж/ 60 сек

A = UIt

U = A/ lt = 46 600 Дж/ 2*60 = 46 600 /120 = 383,34 Вольта