Предмет знаходиться на відстані 2 см від збиральної лінзи, фокусна відстань якої 4 см. Визначте

відстань від зображення до лінзи та виберіть характеристику зображення.

Ответы на вопрос

Отвечает Дромашко Юля.

Предмет посередине между фокусом и линзой.

Изображение мнимое, прямое, увеличенное.

1/F=1/d + 1/f

1/4=1/2+1/f

1/f=1/4-1/2=-1/4

f=-4 cм, т.е. изображение на той же стороне, что и предмет.

ЛУПА!

Увеличение Г=f/d=2.