Вага пластини дорівнює 71 Н. Її площа дорівнює 20 м2. Обчисліть тиск пластини на відповідну

поверхню?

Ответы на вопрос

Отвечает Даровских Костя.

Відповідь: 3,55 Па

Пояснення:

Дано:

P=71 Н

S=20 м²

p - ?

p=F/S, F=P => p=P/S

p=71/20=3,55 Па