На кулю занурену в бензин, діє архімедова сила 136 Н. Який об'єм кулі?


Ответы на вопрос

Отвечает Баринова Богдана.

Ответ:

Объяснение:

Ответ:V=0,019м3

Дано:  

p=0,750*10^3=750

F=136 H  

g=10  

Решение:  

F=pVg  

V=f/(p*g)  

V=136/(10*750)=0,019 м3