Вкажіть масу вантажу (в кг), який можна підняти за допомогою рухомого блока з ККД 70% на висоту 5

м, прикладаючи до вільного кінця каната силу 300 Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Инокентий.

Відповідь:

m = 42 кг

Пояснення:

Дано:

F=300 H    η=0.7 (70%)  m=?

Решение:

η = \frac{mgh}{2Fh} = \frac{mg}{2F}

m = \frac{n*2*F}{g} = \frac{0,7*2*300}{10} =  42 (кг)