Ділянка кола складається з двох паралельно з'єднаних резисторів опорами 1 Ом і 5 Ом. Чому дорівнює

загальна сила струму та сила струму на першому резисторі , якщо напруга на другому резисторі 2 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Скарга Даша.

Ответ:

2.4A

Объяснение:

U1=U2=Uoбщ=2В

I2=U2/R2=2/5=0.4A

I1=U/R1=2/1=2A

Iобщ=I1+I2=2+0.4=2.4A