До пружини підвішено вантаж. Максимальна кінетична енергія вантажу 1 Дж, амплітуда коливань 5 см.

Знайти жорсткість пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Сницер Семён.

Ответ:

Объяснение:

E=1 Дж    A=0.05 м    k=?

===

E=k*A²/2

k=2*E/A²=2*1/0.05²=800 Н/м

========================