Какое расстояние проходит свет за 1*10(-16)с


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

3 * 10^-8

Объяснение:

S=V*t=3 * 10^8 * 1 * 10^-16 = 3 * 10^-8

Отвечает Кравченко Анастасія.

Відповідь:

3*10(-8)м

Пояснення:

Щоб знайти шлях, потрбіно швидкість помножити на час, а оскільки мова про світло,а швидкість світла стала і дорівнює 3*10(8), то l=v*t=1*10(-16)с * 3*10(8)м/с = 3*10(-8)м