Автомобіль масою 1.5 т,рухаючись прямолінійно рівноприскорено за 10с збільшив швидкість від 22 до

58 км/год.Визначте модуль рівнодійної.

Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

Ответ:

1500 Н

Объяснение:

a = (V - V0) / t = 1 м/с2

R = ma = 1500 * 1 = 1500 Н