Автомобіль масою 2 т, рухаючись зі стану спокою, за 10 с збільшив швидкість свого руху на 36

км/год. Визначте модуль рівнодійної сил, які діяли на автомобіль. Уведіть правильну відповідь у вигляді числа без одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Фефелов Лёша.

Дано:

m=2 т=2000 кг

t=10 с

υ0=0 м/с

υ=36 км/год=10 м/с

F-?

Розв'язання:

α=υ-υ0/t=10-0/10= 1 м/с2

F=mα=2000×1=2000 Н

Відповідь:F=2000 Н.