А) Сырым Астананың 36 фотосуретін бтің әрқайсысына 4 фотосуреттен орналқалды?​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Никита.

Ответ:36-(7*4)=36-28=8

8 фотосурет

Объяснение: