Стақаның ернеуіне дейін құйылған судың сүттің массасын табыңдар өлшеуіш астананың көлемін 200куб см​


Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Антон.

Ответ:m = ρ * V

mводы = 1 г/см³ * 200 см³ = 200 г

mмолока = 1,03 г/см³ * 200 см³ = 206 г

Объяснение:

вроде так должно быть