Табанның ауданы 0,4 × 0,2 ( м ) тікбұрышты параллелепипед түріндегі аквариум 0,15 м биіктігіне

дейін сумен толтырылған. Аквариумдегі судың көлемін анықтаңдар.Осы судың массасы қандай? Судың тығыздығы 1000 кг/м 3

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

S=0.4*02=0.08 квадрат метр  V=Sh=0.08*0.15=0.012 куб метр 
m=ρV= 0.012*1000=12 кг