543 пен 214- тің қосындысынан 695 пен 342-нің айырмасын азайт.(543 + 214) – 695 - 342 —(543 -

214) – (695 – 342)ПЕТЕТІН(543 - 214 - 695) – 342 —​

Ответы на вопрос

Отвечает Головина Алина.

Ответ:

404

Объяснение:

543-214=757

695-342=353

757-353=404