під дією сили 500 н тіло рухається рівномірно так що його координата змінюється за законом

x=10+10t^ яка маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишутушкин Вова.

Ответ:

25 кг

Объяснение:

F=500 Н, а=20м/с2

m=F/a=500/20=25 кг