Який опір має нікеліновий дріт довжиною 200 м і площею поперечного перерізу 0,21 мм2 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Марина.

Ответ:400 Ом

Объяснение:

Дано:

l=200м

S=0.21 мм2

p(ро)=0.42 Ом*мм2/м

Знайти:

R-?

Розв'язання:

R=p*(l/S)

R=0.42*(200/0.21)=400 Ом

Відповідь: 400 Ом