Яку роботу виконає електричний струм за 2с якщо при напрузі 6в сила струму в колі дорівнює 3А​


Ответы на вопрос

Отвечает Ревенко Екатерина.

Ответ:

36 Дж

Объяснение:

t=2 c    U=6 B    I=3 A   A=?

===

A=I*U*t=3*6*2=36 Дж

========================