На тіло масою 2кг протягом 10 с діє сила 1H. Яка швидкість тіла і який шлях воно пройде за цей час?


Ответы на вопрос

Отвечает Кустов Семён.

F=ma; a=F/m=1/2=0,5 м/с²

V=Vo+at; если Vo=0,

V=at=0,5*10=5 м/с

S=at²/2=0,5*100/2=25 м.