Визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї налили шар меду висотою 0,07 м. Густина меду 1420

кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Розенцвайг Даниель.

Відповідь:

Формула: p=ρ*g*h; g=10(прискорення вільного падіння)

р=1420*10*0,07=994 Па

Пояснення: