6. Під дією сили 15 Н тіло рухається так, що його рівняння руху має вигляд: х= 20 + 0,5t 2 .

Знайдіть масу рухомого тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Иван.

Объяснение:

F=m×a

X0=20 a=0.5

m=F÷a

m=15÷0.5=30кг