Камінь вільно падає з висоти 320 м. Який шлях він подолає за останні 2 с падіння?


Ответы на вопрос

Отвечает Байгушова Дарья.

Ответ:S(t)=gt^2/2;

t=корень(2S/g)~ 4,51754 c

S(t-2)=g(t-2)^2/2~ 31,05623 м

L=S(t)-S(t-2) ~ 68,94377 м ~ 69 м

Объяснение: