Помагите!!!!! Даю 20 б 3 даху будинку, висота якого 45м, 2 горизонтально стріляють з лука. Якою

буде дальність польоту стріли, якщо її початкова швидкість становить 20 м/с. Відповідь запишіть у метрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Teleguz Andriyana.

Ответ: t=√2h:g=90m:10m/c=√9c=3c

l=v0*t=20m/c*3c=60m

Объяснение:

В-дь: 3с,60m