Написати рівняння руху тіла масою 100г, якщо воно рухається під дією сили 5Н.Початкова швидкість

тіла 4/c, координата 2м.

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

Ответ:

Объяснение:

m=0.1 кг   F=5 H   vo=4 м/с   xo=2 м  

===

a=F/m=5/0.1=50 м/с2

x(t)=xo+vo*t+a*t²/2

x(t)=2+4*t+25*t²

===========================