. Швидкість автомобіля змінюється за законом v=8+0,5t. Знайти силу, прикладену до авто, якщо його

маса 1,2 т.

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Ксюша.

v=8+0,5t

v=v0+at

F=ma

F=1 200*0,5=600 (H)