На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла,

якщо густина морської води 1030 кг / м3 срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ошакбаева Наргиз.

Ответ:

Дано: ...

V - ?

1,03 кН = 1030 Н;

Fа - рgV;

1030 = 1030*g*V = 10300. Звідси:

V = Fa / рg = 0,1 (м^3)

Ответ: V = 0,1 (м^3)