У скільки разів зміниться значення кінетичної енергії, якщо значення швидкості збільшити в 3 рази


Ответы на вопрос

Отвечает Ясиницкий Ян.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m

v

v₁ = 3·v

__________

E₁ / E - ?

E = m·v²/2

E₂ = m·v₁²/2

E₂/E = (v₁/v)² = 3² = 9  раз