Два провідника з опорами R = 60 Ом та R = 40 Ом з'єднані паралельно загальний опір цієї ділянки

кола дорівнює А) 30 ОмБ) 20 ОмВ) 24 ОмГ) 35 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ:

В - 24

Объяснение:

\frac{1}{R} = \frac{1}{R}(1) + \frac{1}{R}(2)

\frac{1}{R} = \frac{1}{60} + \frac{1}{40}  

\frac{1}{R} = \frac{40}{2400} + \frac{60}{2400}  

\frac{1}{R} = \frac{100}{2400}    (скоротим все це діло для початку в 20 разів)

\frac{1}{R} = \frac{5}{120}

R = \frac{120}{5} =  24