мяч масою 400 грам кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с.Визначте кінетичну і потенціальну

енегрію мяча на 8м

Ответы на вопрос

Отвечает Зубченко Каріна.

Дано:

m=400г = 0,4кг

V= 20 м/с

g= 10 м/с

h= 8 м

Найти:

Eр - ? Eк - ?

Ответ:

Eр = m*g*h*= 0,4 * 10 * 8 = 32 Дж

Ек = m*V²/2 = 0,4 * 20²/ 2 = 80 Дж