Визначити опір споживача та потужність якщо через обмотку при напрузі 220В протікає струм 2А​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Евгений.

Ответ:

Дано:

I =220B

U =2A

Знайти:

R - ?

Пот. - ?

Розвязання:

R =I/U =220B/2A =110 Ом =1,1 кОм

Потужність я не пам'ятаю як знаходити

Відповідь: Пот. ; R =1,1 кОм.