тіло падає з висоти 500 м . Визначте ,чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню

землі (g=10h\кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Галянт Люда.

Ответ : 100 м/с

Объяснение : по закогу збереження енергії - Eк = Еп, тобто mv^2/2=mgh. m - скоротимо. v^2/2=gh; v^2=2gh; v = √2gh = √ 2*10*500 =√ 10000 = 100 м/с